“SVTR” — український бренд трикотажного одягу високої якості, який має своїх шанувальників як в Україні, так і за кордоном. Вдалий дизайн, широкий асортимент, якість вища за ціну, добре підібрана кольорова гамма, клієнто-орієнтований сервіс – сприяють постійному зростанню клієнтської бази бренда.

Оптових покупців приваблює висока маржинальність та швидка оборотність продукції “SVTR”.

Компанія розробляє оригінальні трикотажні колекції, значну увагу приділяє вибору популярних та модних кольорів (Pantone). Для виготовлення трикотажних виробів ми використовуємо якісну італійську, турецьку, латвійську та румунську пряжі.

За 15 років роботи дизайнерським колективом компанії розроблено та ретельно відпрацьовано 3-D лекала для різних типів одягу. У поєднанні з унікальною технікою в'язання це дозволяє створювати моделі як модні, так і комфортні.

У 2019-2021 роках на підприємстві було повністю оновлено виробниче обладнання. Наші светри виготовляються на новітніх японських в'язальних машинах фірми "Shima Seiki", для відпарювання, збирання та прання використовуються італійські кітеля “Conti Complett” та паро-столи "Nustri", тайванські швейні, розпашувальні, оверлочні та петельні машини фірми "Siruba", а також французький професійний прально-сушильний комплекс “Danube Wen”.

Уся продукція відв'язуються по контуру, обробляється парою та преться. Кожен виріб проходить 5 ступенів контролю якості.

Широкий асортимент продукції “SVTR”, що постійно оновлюється, дозволяє кожному нашому клієнту вибрати модель відповідно до своїх уподобань. 

Після розв’язання збройної агресії росії проти України, компанію “SVTR”, як стратегічно важливе підприємство, було релоковано до Закарпатської області. 

Торгівельна марка “SVTR” офіційно зареєстрована в ЄС та США.